درباره پارس بی بی

امروزه میلیون ها کودک در سراسر جهان با اینترنت سر و کار دارند. حرکت گام به گام و نظارت بر فعالیت‌های کودکان در فضای مجازی وظیفه‌ای چالش برانگیز است، با این وجود، استفاده از اینترنت در کنار کودکان می تواند به تجربه‌ای مفید و لذت بخش هم برای شما و هم برای آنها مبدل شود.
ما معتقدیم والدین و بزرگترها باید در بهترین موقعیت ممکن، هدایت دقیق و مسئولانه فرزندان را در فضای مجازی بر عهده بگیرند. سایت پارس بی بی با توجه به نیاز روزافزون اینگونه خدمات و کمبود سایت هایی با این مضمون، با توکل به خدا، در تاریخ شانزدهم مهر ماه_هم زمان با روز جهانی کودک_ قدم به عرصه فعالیت نهاد.
محور اصلی مطالب این سایت، مسائل مربوط به کودک شامل بهداشت و تغذیه، سلامت و بیماری، بازی و سرگرمی، خواب، هوش و مسائلی از این قبیل است. بعلاوه به مسائلی همچون نحوه ارتباط و تعامل صحیح اعضای خانواده، اقوام، همسالان، مربیان و.. با کودک، پرداخته خواهد شد.
حال که ابزار اینترنت دیر یا زود همه را درگیر می کند، چرا ما خود سکان آن را به دست نگیریم و به کودکان معصوم خود نیاموزیم که چگونه می شود نه تنها در این دریای عظیم غرق نشد، بلکه ماهی های زیاد و مرواریدهای گرانبهایی صید کرد؟!


بلاگ ها 
پدران و مادران مهربان و آینده نگر می توانند خاطره ها، لحظه ها و عکس های مربوط به فرزندان خود را از لحظه تولد (و حتی دوران جنینی) در وبلاگ او  قرار دهند و به این ترتیب دفتر خاطراتی پربار را برای آینده کودکشان گردآوری کنند. ما می خواهیم این امکان را تسهیل نماییم تا شما ناظر فرایند تدریجی رشد و تکامل فرزند خود باشید و فرزند شما نیز بطور عینی تر و ملموس تری خود را در فرایند زمان و مکان درک کنند و هویت وجودیش همچون درختی استوار، ریشه دوانده و بارور شود. 
این سایت همچنین در نظر دارد کودکانی که بی سرپرست و بدسرپرست هستند، نیز از خدمات وبلاگ دهی ما استفاده نماید. به این منظور از متولیان نهادهای مراقبتی این کودکان دعوت می شود و به جمع صمیمانه خانواده بزرگ "پارس بی بی" بپیوندند.


تالارهاي گفتگو 
از جمله امكانات اينترنت اتاق هاي گفتگو مي باشد كه بصورت جزيي از يك سايت و بصورت مستقل امكان گفتگوي نوشتاري را به كاربران اينترنت مي دهد. معمولاً در سايت هاي گفتگو، تالارهاي گفتگو بصورت موضوعي تقسيم شده اند و تقريباً يكي از تالارهاي گفتگو در تمامي سايت ها بخش موضوعي اموزشی مي باشد كه كاربران در اين تالارها در زمینه موضوعات آموزشی و تحصیلی به تبادل نظر مي پردازند. با توجه به گسترش فوق العاده تالارهاي گفتگو و استقبال كاربران از آن، يكي از مهمترين ابزارهاي تبادل مباحث علمی-آموزشی مي تواند همين تالارهاي گفتگو باشد.mahak
نیازمندیهای کودک